Pirro Çako & Xhensila Myrtezaj - Për një cast më ndali zemra, 100 VJET MUZIKEby RTV KLAN   7 years ago

1,145,904 views

4,158   210

Nata 7 LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco
Copyright TVKLAN

Comments