Jhin Şampiyon Yetenekleri Tanıtımı (Türkçe)by Brave Oyunda   4 years ago

22,257 views

322   25

Facebook Profilim ► http://facebook.com/thebraveman7
Facebook Sayfam ► http://facebook.com/bravegamingtr

---------------------------------------------------------------------------------------------

Pasif - Fısıltı

Jhin'in silahı Fısıltı 4 mermi barındırır, sonuncusu her zaman kritik vurur ve vurduğu rakibin kayıp can yüzdesine göre ekstra hasar verir. 4 vuruştan sonra Jhin şarjör değiştirir.

Jhin'in kritik vuruşları normalden daha az hasar verir, ve saldırı hızı, saldırı hızı veren eşyalarla artmaz. Bunun yerine Jhin,eşyalar ve rünlerden Saldırı Gücü ve Kritik Vuruş İhtimali alır. Kritik vuruşları ona saldırı hızına bağlı olarak kısa süreliğine haraket hızı kazandırır.

Q - Zıpzıp Bomba

Jhin yakınındaki bir rakibe metal bir bomba fırlatır. Çarptığı zaman, bomba, yakındaki rakiplere 4 kere daha seker. Seken Bomba ile bir rakibi öldürdüğünüz zaman, sonraki sektiği rakiplere ekstra hasar vurur.

w - Ölümcül Savrulma

Pasif: Jhin'in otomatik saldırıları veya takım arkadaşlarının saldırıları tarafından hasar yemiş rakipler, birkaç saniye boyunca işaretlenir.

Aktif: Jhin uzun menzilli bir mermi ateş eder, bu mermi bütün rakip minyonlara ve çarptığı ilk rakip şampiyona hasar verir. Çarptığı rakip şampiyon işaretlenmiş ise, kısa bir süre boyunca olduğu yere mıhlanır ve Jhin hareket hızı kazanır.

E - Tuzak

Jhin yere bir tuzak kurar ve tuzak görünmez olur. Üstünden geçen rakip şampiyonlar tuzağı tetikler, onları Ölümcül Savurma ile işaretler ve geniş bir yavaşlatma alanı oluşturur. Kısa bir duraksamadan sonra, tuzak patlar ve çevresindeki tüm rakiplere hasar verir.

Ulti (R) - Sahneye Çağrılış

Jhin silahını hazırlayıp bir yöne nişan alır, ve geniş bir alandaki tüm işaretlenmiş rakipleri ortaya çıkarır. Sonra hazırladığı 4 mermiyi ateş edebilir. Bu mermiler çarptığı ilk rakip şampiyonu yavaşlatır ve kayıp can yüzdesine göre ekstra hasar verir. Jhin'in Sahneye Çağırılış ile ateş ettiği 4üncü ve son vuruşu, inanılmaz bir hasar verir ve %100 kritik vurur.

Comments