"Czarnoksiężnik z Archipelagu" | audiobookby audioteka   3 years ago

35,119 views

328   23

Pierwszy tom jednego z najpiękniejszych cykli baśniowego fantasy, czyli opowieści o tajemniczym świecie Ziemiomorza wykreowanym przez Ursulę K. Le Guin, w którym najważniejsza jest równowaga między tworzącymi go siłami. Cały audiobook: http://audioteka.com/pl/audiobook/czarnoksieznik-z-archipelagu

Dopracowywane przez 30 lat części cyklu pełne są magii, smoków, walki dobra ze złem, jak również uniwersalnych wartości, mądrości i ciepła.

Audiobook „Czarnoksiężnik z Archipelagu” to doskonałe połączenie powieści fantasy i uniwersalnej, ponadczasowej historii o dorastaniu i walce z przeciwnościami.
Piękna książka, w której słuchacze mają okazję poznać młodego chłopaka pragnącego posiąść magiczną wiedzę. To z tego powodu pobiera nauki u mędrców. Możemy śledzić proces, jaki w nim zachodzi: niezwykłą drogę, która wiedzie do dojrzałości i odpowiedzialności, ale nie jest wolna od pułapek. To znakomita opowieść kierowana głównie do młodzieży; pokazuje, że w pewnym wieku niezwykle boleśnie odczuwa się przeciwności losu, nie tylko w świecie, który znamy. Przytrafia się to również głównemu bohaterowi powieści Ursuli K. Le Guin. Jak sobie z nimi poradzi? Czy to magia mu pomoże? A może przezwyciężenie własnych słabości jest konieczne, aby w ogóle przystąpić do realizowania nauk starych mędrców?
Audiobooka z przyjemnością posłuchają również starsi odbiorcy, którzy cenią literaturę fantastyczną.

Czyta Andrzej Ferenc.

To jest bezpłatny fragment (10% z całości audiobooka) udostępniony w celach promocyjnych. Po pełnego audiobooka zapraszamy na stronę http://audioteka.com/pl/.

Comments