Wybitny Polski Spinningista - Robert Taszarekby Rybomania - Największe Targi Wędkarskie w Europie   7 years ago

22,770 views

101   3

Naszym gościem jest jeden z najlepszych w historii polskich spinningistów - Pan Robert Taszarek. Wywiad zarejestrowany został w dniu 25 stycznia 2013 roku.

Pan Robert Taszarek ma w swym zawodniczym dorobku wiele indywidualnych sukcesów. Jako trener osiągnął jeszcze więcej, gdyż przez wiele lat był opiekunem spinningowej kadry Polski, a jego podopieczni zdobywali w tym czasie regularnie tytuły i medale na najważniejszych światowych imprezach. W swoim dorobku posiada również 14 produkcji filmowych, a do najbardziej znanych należą takie tytuły jak "Mieszkańcy leśnego potoku", "Jezioro obfitości" czy "Kapryśne sandacze".

Z przeprowadzonego wywiadu dowiecie się przede wszystkim tego, jak rozpoczęła się wędkarska przygoda Pana Roberta, czym zajmuje się na co dzień, a także , że z rybą nie zawsze da się wygrać. Dla spinningistów najważniejszy będzie jednak moment wywiadu, w którym przedstawiona zostanie marka "Taszarek". Do tej pory z wiedzy Pana Roberta korzystali zawodnicy kadry oraz bliscy przyjaciele, teraz każdy będzie mógł spróbować nowego patentu. Jakiego? Wszystko znajduje się materiale wideo!

Zapraszamy na Rybomanię 2013 do Poznania na spotkanie z Panem Robertem Taszarkiem!
http://rybomania.com.pl/pl/wydarzenia_targow_2013/robert_taszarek/

Miłego seansu!

Comments